fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: 1971

ВИДЕО | Ивановски и Јаќовски: Дигитално ја презентираме историјата на македонскиот...

0
Проектот „Македонски анимиран филм 1971 – 1991 – Помеѓу златно доба и заборав“ ќе се обиде да ја пополни празнината, да ја...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави