fbpx
14 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: 1944

Луѓето не ги знаат основните правила за диетите!

0
Во ноември 1944 година, научникот Анчел Кис и неговиот тим знаеја дека Втората светска војна е при крај, но дека тоа ќе остави...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
6.7kmh
0 %
сре
12 °
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
13 °

Последни објави