fbpx
17 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: 1930

Мицотакис вечерва ќе соопшти нови мерки преку видео порака

0
Премиерот Кирјакос Мицотакис, во 19.30 часот ќе упати ТВ порака до граѓаните за пандемијата и мерките за заштита на јавното здравје, соопштуваат од...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
25 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави