fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: 1630

ВИДЕО: Во престрелка во Сараево пукано на раперот Буба Корели

0
Денеска околу 16.30 часот дошло до престрелка во сараевската населба Ступ, во која биле повредени две лица, меѓу кои и раперот Амар...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави