fbpx
5 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: 1530

Хофенхајм подобар од Волфсбург, триумф на гостински терен на Леверкузен и...

0
Во 15:30 часот се одиграа пет натпревари од 24-то коло во германската Бундес лига. Во...

ВИДЕО: Македонија има една победа против Русија на Мундијалите!

0
Денеска од 15.30 часот нашата најдобра репрезентација ќе го има и вториот натпревар од главната фаза на Светското првенство во Египет, противник...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
5 ° C
5 °
5 °
87 %
0.9kmh
75 %
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °
саб
5 °

Последни објави