таг: 14годишна

Тинејџерка почина од самоповредување – страдала од „негативни ефекти од онлајн...

0
Моли Расел, 14-годишна ученичка од Лондон била пронајдена мртва во нејзината спална соба откако на интернет гледала содржина поврзана со самоубиство, депресија и...