fbpx
4 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: 124те

Кочанска фабрика за хартија се соочува со казна од 20.000 евра

0
Меѓу 124-те надзори, од кои 28 вонредни во последните 23 дена, вработените во Државниот инспекторат за животна средина (ДИЖС) влегоа и во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави