fbpx
17 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: 1220

ПОТРЕСНА ИЗЈАВА НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ПЕТРИЊА: „Извлекуваме безживотни тела надеца, пола...

0
Централна Хрватска денеска во 12:20 часот повторно беше погодена од силен земјотрес. ЕМСЦ објави дека епицентарот бил во близина на Петриња, а...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
25 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави