таг: 11годишното

Косово; Уапсен е и петтиот осомничен за силување на 11 годишното...

0
Косовската полиција го уапси петтиот осомничен за силување на 11-годишното девојче во Приштина. Во меѓувреме, Судот за овој случај им одреди...