fbpx
4 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: 1040

Досега се вакцинирале 1.040 здравствени работници, а само мал дел имале...

0
Досега 1.040 здравствени работници ја примиле вакцината против ковид-19. Кај мал број од нив се пројавени реакции по вакцината како болки на местото...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави