fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: 100000

Полициски час во Франција за новогодишната ноќ, 100.000 полицајци ќе бидат...

0
Франција ќе мобилизира 100.000 полицајци во Париз за да ги растераат забавите за време на новогодишната ноќ и да спроведе полициски...

Плициски час во Франција за новогодишната ноќ, 100 000 полицајци ќе...

0
Франција ќе мобилизира 100.000 полицајци во Париз за да ги растераат забавите за време на новогодишната ноќ и да спроведе полициски...

Речиси 100.000 Израелци вакцинирани за еден ден

0
Речиси 100.000 Израелци се вакцинирани за еден ден, што е нов дневен рекорд од почетокот на вакцинацијата против коронавирусот во таа земја, на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави