таг: 10тина

Рецепт: Свинско филе со компири

0
СОСТОЈКИ:– 1 кг свинско филе– 10-тина парчиња тенко сечена сланина– црвен пипер– 3 лажици соја сос– сол– 2-3 лажици масло + за...