таг: „јутјуберки“

Една од водителките на Евровизија заврши во болница: Ники де Јагер...

0
Една од најпознатите „јутјуберки“ во светот, холандската шминкерка и интернет ѕвезда Ники де Јагер, попозната по ЈуТјуб – каналот „Туторијалите на Ники“,...

ФОТО | Ники де Јагер влезе во историјата: За прв пат...

0
Една од најпознатите „јутјуберки“ во светот, холандската шминкерка и интернет ѕвезда Ники де Јагер, попозната по ЈуТјуб – каналот „Туторијалите на Ники“,...