fbpx

таг: „Јас

Бројот на заразени со хепатитис се зголемува: Во Охрид организирани бесплатни...

0
Под мотото „Јас не можам да чекам, ние не можеме да чекаме, хепатитот не може да чека“, на Градскиот плоштад во Охрид преку...

Пановски: Може да имате антитела до плафон, ако не се од...

0
Јас сум воопшто против сертификати. Дека прележаните не треба да се вакцинираат, односно ако веќе се вакцинираат треба да се вакцинираат со една...

Д-р Петличковски: Зарем Меркел би ја примила Астра Зенека, ако имаше...

0
„Јас сум приврзаник на ставот дека вакцинацијата е поврзана со несакани ефект, исто колку и сите други вакцини, исто колку и различни лекови...