таг: „ѕид“

Мехмедовиќ: Третата доза против „омикрон“ е доволна

0
Двете дози создаваат „ѕид“, а третата само го зајакнува, објаснува за Канал 5 Д-р Злате Мехмедовиќ, кој додава оти иако е рано,...