fbpx

таг: шумарство

Министерот Хоџа на увид на второстепена проценка на тутун на откупен...

0
Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Арјанит Хоџа денеска присуствуваше на откупниот пункт на „Сокотаб“ во населбата Драчево, со цел...