fbpx

таг: штом

Почнува пеколот за Вардар: Во следните 20 дена секој втор ден...

0
Репрезентативната пауза и дефинитивно е завршена, штом веќе го броиме вториот месец од годината, а тоа обично значи пеколни обврски за РК Вардар....

ФОТО | Кралицата Летиција, Џејми Ли Кертис и Александра Гранд: Познати...

0
Веднаш штом ќе се појават неколку седи влакна, веднаш започнуваме со боење на косата или закажуваме третман во фризерски салон. Сепак, новиот...