fbpx

таг: штитат

Д-р Даниловски: Мал е ризикот вакцинираните да се заразат со индискиот...

0
Сите вакцини штитат од индискиот сој на коронавирусот, но можно е и некој вакциниран да се зарази со таа мутација и да го...

Бобинките штитат од хронични болести и се корисни особено за здравјето...

0
Бобинките штитат од хронични болести и се корисни особено за здравјето на овој органНа сите понекогаш ни се случува да заборавиме нечие име,...