fbpx

таг: штетно

ВИДЕО: Хирург објави снимка – еве како изгледаат белите дробови после...

0
Пушењето е штетно за здравјето. Тоа сите го знаеме, но и покрај се, многумина пушат и свесно го загрозуваат сопственото, но и здравјето...

Еве што се случува доколку цел ден ви се затворени прозорците,...

0
Дали е штетно прозорците да ни се затворени цел ден? Еве го одговорот! Зголемувањето на температурата предизвикува почесто користење на климата....