fbpx

таг: штеди

ФОТО: Силвестер Сталоне си купил вила за неверојатни 28 милиони евра

0
Глумецот Силвестер Сталоне не штеди ни за време на коронакризата. Си купил вила на Флорида за неверојатни 28,8 милиони евра. Луксузната вила е целосно...