fbpx

таг: шпекулира

Дали принцот Хари ќе присуствува на откривањето на статуата на принцезата...

0
Деновиве се шпекулира околу тоа дали принцот Хари ќе пристигне во Велика Британија за откривањето на статуата на неговата мајка по повод...

Почетино со две големи желби на фудбалскиот трансфер пазар!

0
И натаму се шпекулира дека Маурицио Почетино наскоро ќе седне на клупата на ПСЖ, а воедно странските медиуми пишуваат и за можните...