fbpx

таг: шоуто

Вил Смит: Богатството не е доволно за среќа

0
Вил Смит гостуваше во шоуто на Нетфликс „На мојот следен гостин не му треба вовед“, чиј водител...

Роберт Патинсон: Не сакам да ме помнат како најлошиот „Бетмен“

0
Роберт Патинсон синоќа во „Шоуто на Џими Кимел во живо“ го претстави својот нов филм „Бетмен“, каде што се обидува да не потфрли...

Режисерот на церемонијата на отворање на Олимписките игри во Токио доби...

0
Режисерот на шоуто на церемонијата на отворање на Олимписките игри во Токио е разрешен, еден ден пред...

ВИДЕО | Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ воодушевени од нејзиниот танц:...

0
Сања Кужет, водителката на шоуто „Sвездите на Гранд“, воодушеви со својот изглед во синоќешното шоу. Имено, Сања носеше минијатурен фустан...