fbpx

таг: Шонг

Сопругата на Лари Кинг ја откри вистинската причина за неговата смрт...

0
Сопругата на Лари Кинг, Шонг Кинг, проговори за последните моменти кои ги поминала со славниот водител… „Успеавме да воспоставиме...