таг: шок

Направиле ДНК тест од шега па се шокирале: Пар откри дека...

0
реклама Еден маж доби шок откако откри дека е во роднинска врска со неговата...

Од земјотресот во Турција и Сирија урнати над 3.000 згради

0
Турција утрово се разбуди во шок откако разорен земјотрес со јачина од 7,8 степени според Рихтер го погоди југоисточниот дел на...

Емотивна фотографија на Кристијано Роналдо: Еве кого гледа со насмевка на...

0
Цел свет остана во шок, кога еден од најдобрите фудбалери на сите времиња на својот Инстаграм профил објави дека неговиот син починал при...

Наполи со прва информација за повредата на Елиф Елмас

0
Италијанскиот фудбалски тим на Наполи претрпе шок на домашен терен од Емполи и со бизарен гол загуби со резултат 0:1, но тоа не...

ПОСЛЕДЕН ПОЗДРАВ: Познато кога ќе биде погребана Јулија Портјанко

0
Македонија од вчера е во шок по веста за смртта за екс ракометната репрезентативка Јулија Николиќ (Портјанко). Дел од медиумите објавуваат дека...

ТРАГЕДИЈА: Почина поранешната ракометна репрезентативка Јулија Портјанко

0
Ракометна Македонија е во шок и неверување по веста дека утринава, од засега непознати причини, почина поранешната репрезентативка и ракометарка на Кометал ЃП, Јулија...

Гром усмрти 9 годишно момче додека играло фудбал

0
Велика Британија е во шок по веста за бизарната смрт на деветгодишнито Џордан Бенкс, фудбалер кој настапувал за младинската категорија на Клифтон Ренџерс....

Роналдо немаше толку поразителна статистика веќе подолго време

0
Јувентус доживеа голем шок во неделата затоа што беше поразен на домашен терен од Милан со 3:0...

Бразил во солзи: Од коронавирус почина 14-годишна пливачка!

0
Спортскиот свет е во шок откако 14-годишната пливачка Маријана Франклин Фереира почина од коронавирус, пренесува шпанската „Марка“. Младата бразилска...