таг: шокирани

Шест намирници и пијалоци за кои не би рекле дека содржат...

0
реклама МОЖЕБИ ќе бидете шокирани кога ќе дознаете дека некои од намирниците што ги...

Шок и фасцинација: Авион слета прениско, над главите од туристите кои...

0
Шокирани, но и фасцинирани беа туристите на грчкиот остров Скијатос, кога патнички авион на „Визер“ слетуваше на аеродромот. На драматичната снимка може...

Си Џинпинг: Шокиран сум!

0
„Бевме шокирани кога дознавме за несреќата на „China Istern MU5735“, рече Си, повикувајќи на „максимални...

Д-р Беќаровски: Зошто Македонците умираат почесто од ковид-19 и како тоа...

0
Сите бевме шокирани од високата смртност и релативно пониската возраст на починатите во Македонија во однос на голем број други држави.Голем дел од...