fbpx

таг: Шкелќим

Шкелќим Деволи, со поранешниот претседател Доналд Трамп, разговараа за зголемување на...

0
Косовскиот бизнисмен Шкелќим Деволи се сретна со поранешниот американски претседател Доналд Трамп во Флорида. ...