таг: Шетачот

По инцидентот за прв пат проговори Рајан Фишер – шетачот на...

0
Шетачот на кучињата на Лејди Гага за прв пат проговори за несреќата што се случи минатата недела, пренесува „Би-Би-Си“. Рајан...