fbpx

таг: шестгодишен

Сите интимни детали од животот на Ким Кардашијан и Канје Вест:...

0
За време на нивниот шестгодишен брак, врската помеѓу Канје Вест и Ким Кардашијан беше сè освен обична. Сепак, по тешките проблеми со...