таг: Шеснаесетгодишно

Младо момче со овчи сипаници примено на Интензивна, бил во контакт...

0
Шеснаесетгодишно дете, кое било заразено со варичела – овчи сипаници вчера било хоспитализирано на скопската Клиника за детски болести, неофицијално дознава „Фокус“. ...

Тинејџер со овчи сипаници примен на Интензивна, бил во контакт со...

0
Шеснаесетгодишно дете, кое било заразено со варичела – овчи сипаници вчера било хоспитализирано на скопската Клиника за детски болести, неофицијално дознава „Фокус“. ...