fbpx

таг: Шерифовиќ

ВИДЕО: За време на пандемијата, Марија Шерифовиќ научила да прави сарма

0
Пејачката Марија Шерифовиќ се осврна на настаните што се актуелни последната година и истакна дека направила голема пауза во кариерата поради пандемијата...