fbpx

таг: Шверцери

Шверцери фрлиле деца преку ѕидот на американско-мексиканската граница

0
Шверцери фрлиле две деца од Еквадор преку ѕидот висок 4,2 метри на границата меѓу САД и Мексико, објавија американските власти. ...