fbpx

таг: шатор

Кампување претворено во ТРАГЕДИЈА! Мечка нападнала жена и ја убила

0
Мечка гризли убила туристка којашто кампувала во шатор во село во сојузната држава Монтана, САД. Како што пренесува Би-Би-Си, трагедијата се случила...