таг: шарм

Египет домаќин на израелско-палестинските преговори пред Рамазан

0
Египет денеска е домаќин на израелски и палестински претставници во одморалиштето Шарм ел Шеик во напорите поддржани од САД и...

Дневен хороскоп за 31 март: Бидете прилагодливи и пробајте да ги...

0
Овен Вашиот шарм ќе ви отвори многу врати и цел ден ќе се чувствувате одлично. На професионално поле сакате промена, па денес...

Хороскопски знаци кои се вистински мајстори за флерт

0
Дали во прашање е нивниот шарм, упорноста, стекнатите вештини за заведување или се заедно, не е важно, машките припадници на овие хороскопски знаци...