таг: чудна

Тенисерката Ворачова остана без виза како Ѓоковиќ, заврши во хотелот за...

0
Хаосот со организацијата на Австралија Опен продолжува со нова чудна и неочекувана одлука по однос на настапот на тенисерката од Чешка, Рената Ворачова,...

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур објави чудна порака и...

0
Талула Вилис објави необична и чудна фотографија под која напиша уште почуден текст, а истата ја објави на социјалната мрежа Инстаграм. ...