таг: чувство

Овој хороскопски знак е најмногу склон кон меланхолија

0
реклама МЕЛАНХОЛИЈА, интензивно чувство на тага, влијае на секој хороскопски знак. Иако сите знаци можат...

Постојано чешање, спуштен очен капак, рапав глас – симптоми на рак...

0
Грутки и чувство на туѓ предмет во телото не се единствените симптоми коишто може да укажуваат на некој вид рак. Лекарите предупредуваат дека...

Ова се петте најљубоморни хороскопски знаци – Дали сте меѓу нив?

0
реклама ЉУБОМОРНОСТА не е најпријатното чувство на светот, но е многу често. Секој може...

5 работи за кои никогаш не се зборува: Во овие ситуации...

0
Дали некогаш сте имале чувство дека сте зборувале за нешто многу, а тоа завршило неуспешно? Мудрите луѓе советуваат дека некои работи за себе...

Постојано ви е ладно и не можете да се затоплите: Ова...

0
Некогаш имаме чувство дека постојано ни е ладно и дека никако не можеме да се затоплиме, иако температурата не е толку ниска. ...

Постојано ви е ладно и не можете да се затоплите? Ова...

0
Некогаш имаме чувство дека постојано ни е ладно и дека никако не можеме да се затоплиме, иако температурата не е толку...

ФОТО: Одлично стилизираната дама во зрели години се облекува токму вака...

0
Таа е жена со непогрешливо чувство за мода и стил… Шерон Стоун со секое ново издание им дава модни лекции на жените...