fbpx

таг: чоколадо

САМО ЗА ВИСТИНСКИТЕ ЉУБИТЕЛИ НА ЧОКОЛАДОТО: Нема да можете да ѝ...

0
Подгответе ги сите видови чоколадо и право во кујна СОСТОЈКИ: 3 јајца150 гр чоколадо70 гр путер4 лажици шеќер1 лажица брашноЗА...

Супер трик – Само една ваква таблета ќе ги извади сите...

0
Имате дамки од кафе, чоколадо, вино, цвекло, крв, масло за јадење на вашата облека кои ви одат на нерви, а поголем...