fbpx

таг: Чит

Девојче во Мјанмар било убиено додека трчало во прегратките на нејзиниот...

0
Седумгодишнaта Кин Мио Чит е најмладата жртва на репресија по воениот удар во Мандалај минатиот месец. Девојчето било застрелано во вторникот попладне, а...