таг: Ципрас

Ципрас бара ЕУ повеќе да му помогне на Западен Балкан со...

0
Лидерот на СИРИЗА Алексис Ципрас во колумната за „Политико” посветена на вакцините против Ковид-19 пишува за потреба да се обезбедат вакцини и за...