таг: цензура

Сунѓерот Боб цензуриран : Една од епизодите на анимираниот филм ќе...

0
„Сунѓерот Боб“ е под цензура – најмалку две епизоди од популарниот цртан филм се отстранети од стриминг сервисот „Парамаунт Плус“ поради „несоодветна...