таг: употребува

Маслото од оригано е лековито и ќе ви помогне за многу...

0
Може да се употребува локално за лекување на габички, а е и вистински спас за женските проблеми, бидејќи ги олеснува симптомите на менопауза...

Д-р Лазаров: Лажна вест е дека лекот Ивермектин го има во...

0
Лекот „Ивермектин“ кој се употребува во лекување на вирусот Ковид 19 од денеска е достапен за граѓаните во аптеките, информира Министерството за здравство....