таг: уникатно

Научниците ја открија причината зошто мачките предат: Барем мислат дека откриле

0
реклама Во новото и уникатно истражување, австриските научници конечно го открија механизмот на гмечење кај мачките. ...

ВИДЕО: Интересно запросување на терен – фудбалерите извадија транспарент, навивачите скандираа!

0
реклама Уникатно запросување се случи на терен. Имено, фудбалскиот тренер Дарко Пешевски си...

Видео: Ауди кое менува боја во зависност од температурата

0
Ова Ауди е навистина уникатно. „DipYourCar“ одлучи да си поигра со еден Ауди автомобил. Голем е изборот на нијанси со кои може...