таг: убав

Важеше за голем заводник, а потоа целосно се промени – еве...

0
Од тој убав актер нема ни трага… Актерот Метју Пери во кого публиката се заљуби за време на емитувањето на серијата...

ВИДЕО: Трајковски со прекрасен гол, но неговата Мајорка е елиминирана!

0
Македонскиот репрезентативец имаше убав гол на дуелот од Кралскиот куп, но тоа не беше доволно за пласман во следната фаза. ...

Грешки што треба да се избегнуваат при шминкање

0
За да постигнете убав и свеж изглед, важно е да следите неколку основни правила, но вистината е дека ние често ги игнорираме и...