таг: убавица

ФОТО | Разговор со Билјана Јаневска, жена за сите времиња: Мисица...

0
Таа е убавица, советничка, инженерка, и што уште не, а вели дека не би ѝ било срам и метла да земе во раце...

ФОТО | Седа коса, а таа непрепознатлива: Погледнете каква промена претрпе...

0
Италијанската убавица Моника Боелучи не личи на себе на најновите фотографии кои протекоа во јавноста… Каде и да се...

Рецептот на Софија Лорен за отстранување на темните кругови околу очите...

0
Светски познатата италијанска убавица и актерка која светот ја памети по незаборавните улоги во многу филмови, Софија Лорен, плени со својот изглед...