таг: Убавата

Како да не станува збор за истата личност: Пред 17 години...

0
Убавата Гркинка Елена Папаризу беше победничка на Евровизија во 2005 година, а потоа со гласот и стасот ја маѓепса Европа, а нејзината песна...

ФОТО: По долго време Кетрин Зета-Џонс објави фотографија со Мајкл Даглас...

0
Убавата актерка Кетрин Зета-Џонс неодамна го прослави својот 51 роденден. Таа и нејзиниот славен сопруг Мајкл Даглас уживаат во семејниот живот...

Стефани е најубавата голманка на светот, на Инстаграм ја следат половина...

0
Убавата голманка на мексиканскиот клуб Хуарез, Стефани Хименез (26) е прогласена за најубава голманка во светот. ...