таг: туристка

Туристка од САД силувана во јавен тоалет во центарот на Париз

0
Туристка од САД (27) била силувана во јавен тоалет во центарот на Париз, што ја шокирало париската јавност, која прометната област...

Гардист ѝ се развикал на туристка која му го допирала коњот

0
Туристка била прилично изненадена кога сакала да се фотографира со член на Гардата на кралицата на Велика Британија, качен на коњ во Лондон,...

Кампување претворено во ТРАГЕДИЈА! Мечка нападнала жена и ја убила

0
Мечка гризли убила туристка којашто кампувала во шатор во село во сојузната држава Монтана, САД. Како што пренесува Би-Би-Си, трагедијата се случила...