fbpx

таг: туна200

Паштета од туна

0
Состојки:1 килограм туна200 милилитри бело винорузмаринловоров лист2 чешниња лук100 грама маслиново маслокопарсрни маслинкисол и црн пипер Подготовка:Ставете ги во...