fbpx

таг: Тржан

Гоца Тржан се одлучи за ин витро оплодување: Највисоката цена ја...

0
Поп – пејачката Гоца Тржан неодамна се врати од Прага, каде отпатува за ин витро оплодување на една клиника. Во интервју за...