fbpx

таг: трејлер

Нов трејлер за „Црниот Пантер 2“

0
Новиот кус трејлер за „Црниот Пантер 2: Ваканда засекогаш“ (Black Panther: Wakanda Forever) собра над 172 милиони прегледи во првите 24 часа, по...

Нов трејлер за претпродолжението на „Игра на престоли“

0
„Ејч-би-о“ го претстави најновиот трејлер за своето претпродолжение на серијата „Игра на престоли“ (Game of Thrones) наречено „Куќата на змејот“ (House of the...

Објавен првиот трејлер и полниот назив на ТВ-серијата „Господар на прстените“

0
Амазон го објави првиот трејлер и полниот назив на ТВ-серијата „Господар на прстените“, со поднаслов „Прстени на моќта“ (The Lord of the Rings:...

Мелиса Мекарти и Оливија Спенсер суперхерои во филмот „Thunder Force“ на...

0
„Netflix“ го објави официјалниот трејлер за новиот филм „Thunder Force“, кој пристигнува на оваа платформа на 9 април. Филмот е...