fbpx

таг: тренинзи

Со 12 минути напорно вежбање, до одлични резултати

0
Иако и трчањето и долгите тренинзи во вежбалница се одлични поради повеќе причини, и суперкусите ИТИ (интензивни тренинзи со интервали) дефинитивно може да...

Познато кој ќе му биде прв асистент на Рангник во Манчестер...

0
Ралф Рангник го презеде кормилото на Манчестер Јунајтед и првите тренинзи ги одработи со веќе постоечката постава тренери во клубот. Освен Мајкл...