fbpx

таг: трансплатација

Министерот со скинати фармерки и рацете в џеб: Се подготвува четвртата...

0
Започнуваме подготовки за четврта трансплатација на срце. Тимот спремен и мотивиран како и секогаш, соопшти предмалку министерот за здравство Венко Филипче,...